O nas

Logo

Witamy w naszym sklepie URINCO Urinary Incontinence

Nietrzymanie moczu dotyka ponad 4 milionów ludzi w Polsce, od lekkiego osłabienia pęcherza do całkowitej utraty kontroli jelit. Sklep dla osób nietrzymających moczu ma wieloletnie doświadczenie i dostarcza produkty klientom detalicznym i komercyjnym w Polsce. Oferujemy również lokalnym klientom opcję odbioru towarów bezpośrednio z naszego magazynu w Piasecznie.

Sklep dla osób nietrzymających moczu może dostarczyć szeroką gamę produktów dla osób nietrzymających moczu, które zapewniają maksymalną chłonność przy zachowaniu dyskrecji i są odpowiednie dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Posiadamy w ofercie wiele marek, w tym TENA, iD, SENI, Abena i wiele innych.

Produkty stosowane wyłącznie w celu leczenia lub pomocy niepełnosprawności są ogólnie akceptowane jako zwolnienie z podatku VAT na użytek własny. Nie musisz być zarejestrowany jako niepełnosprawny. Ważne jest to, że przedmiot jest używany do użytku osobistego, a nie do użytku w instytucji lub do odsprzedaży.

Sprzedajemy do Domów Opieki, szpitali i sklepów, jednak będziesz musiał zapłacić podatek VAT oprócz naszej ceny katalogowej.